O da beni seviyo’ mu? Atölyesi

Hayvanları çok seviyor, onlar için bir şeyler yapmaya çalışıyor, evimizi ve hayatımızı onlarla paylaşıyoruz. Üstelik “Ama kedi tüyü sağlığa zararlı, hasta olursun” diyen tanıdıklarımıza, sokak kedileri için kedi evi yaparken Klinik Psikolog Alper Engeler’i öldüren cani ve onun gibi hayvan düşmanlarına rağmen.

Evinizdeki kedi, bir köşeye kıvrılıp bütün gün uyuyor, bütün çabalarınıza rağmen en sevdiği oyuncağıyla bile oynamıyor diyelim. Ya da köpek dostunuz, yakaladığı yerde kolunuzu yalamaya çalışıyor olsun.

Ne demek istiyorlar? Bu ve bunun gibi onlarca sorunuz var dilinizi bilmediğinden kendini sadece davranışlarıyla ifade edebilen dostlarınızla ilgili.

O da beni seviyo’ mu? Atölyesi, evimizi/hayatımızı paylaştığımız hayvan dostlarımızla ilgili sorularınıza cevap bulabileceğiniz bir atölye… Davranış Danışmanı Serhan Akcengiz tarafından yürütülecek olan atölyeden sonra, hayvanlarla kurduğunuz iletişimin çok değişeceğine şahit olacaksınız çünkü onların “dilini” çözümlemeye başlayacaksınız.

Atölyenin hazırlık aşamasında kendi dostlarımızla yaptığımız atölyenin videosu:

Atölye, 15 Ocak pazar 13:00-16:30 arasında [n]Beyin ofisinde gerçekleştirilecek. Kontenjan 20 kişiyle sınırlı olup katılım bedeli 30 liradır.

Atölye detayları için buraya, bilet satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum Yap