Ses Ver! A Capella Atölyesi

[n]Beyin > Eğitim, Haberler 29 Aralık 2016
794

Yeni yıla yeni fikirlerle hızlı bir giriş yapıyoruz! Daha önce duyurusunu yaptığımız Robotik Okur-Yazarlık Eğitmen Eğitimi ve Yaratıcı Beyin Atölyesi‘nden sonra yeni atölyemiz Ses Ver! A Capella Atölyesi olacak.

14 Ocak Cumartesi 13:00-15:00 arasında [n]Beyin ofisinde gerçekleştirilecek olan atölyeyi TRT Ankara Radyosu Çoksesli Gençlik Korosu’nda tenor olarak görev almış, 2013’te Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Opera-Koro Ana Sanat Dalı’ndan onur öğrencisi olarak mezun olan Ahmet Camcı yürütecek.

Bu atölye, temel müzikal bilgiler ile A Capella türünün doğuşu üzerine kısa bir sunumla başlayacak. Ardından popüler bir eserin yeni baştan yorumlanması, eğlenceli ve eğitici bir oyun kurgusuyla yapılacak. Atölyenin temal amacı ise birlikte farklı ses verebilme ve bu sesin doğru kullanımı üzerine eğitimsel bir çalışma, ayrıca katılımcıların kendi seslerini tanıma ve bunu kullanma üzerine yoğunlaşmalarını sağlamak!

Gün sonunda, cep telefonlarınızda kendi sesinizin yer aldığı bir A Capella şarkısı ile atölyeden ayrılacaksınız. Sesini keşfetmek heyecanlı, evet, bir de sesinizi diğer sesler arasında uyumla kullanmak daha da heyecanlı.

Atölyeye katılım 20 kişiyle sınırlı, ücret 80 TL’dir.

Detaylı bilgi için buraya, bilet satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bu yazı üyemiz tarafından hazırlanıp [n]Beyin Editörü tarafından düzenlenmiştir.
[n]Beyin Üyeleri Ne Diyor?

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Facebook Yorumları
İlginizi Çekebilir
İlk Görüşme

İlk Görüşme

3 Nisan 2017
3.372
Negatif Düşünceyle Mutlu Olun

Negatif Düşünceyle Mutlu Olun

3 Nisan 2017
11.604
‘Işınlanan’ Limonata

‘Işınlanan’ Limonata

31 Mart 2017
3.221